ŠPANĚLSKO - STANY A BUNGALOVY

ŠPANĚLSKO - CAMPING ROCA GROSSA 

 UŽIJTE SI NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU PLNOU OHNIVÝCH RYTMŮ

V OBLÍBENÉM ŠPANĚLSKÉM KEMPU ROCA GROSSA

Camping Roca Grossa se nachází asi jeden kilometr od oblíbeného letoviska Callela. Dovolená ve Španělsku v tomto letovisku láká návštěvníky díky písčitým plážím, lemovanými rozeklanými skalami. Menší pláže jsou vyhrazené pro vyznavače nudismu. Kemp nabízí krásné zázemí s bazénem, dětským brouzdalištěm, prolézačkami, tenisovými kurty a dalšími sportovištěmi. Přivítá Vás česky mluvící a vždy usměvavý personál, který je Vám po celou dobu pobytu k dispozici. Ubytování je možné ve vybavených stanech nebo luxusních bungalovech.

od 5700 Kč

 cena je včetně dopravy, polopenze a ubytování

 

Ceník 2017 a rezervace zde

 

  

 

UBYTOVÁNÍ VE STANECH

od 4 900 Kč vč. dopravy a polopenze

Ubytování je zajištěno ve 2  a 4 lůžkových stanech. Stanové ložnice jsou vybaveny matracemi. Ložní prádlo naše CK nezajišťuje – je nutné si s sebou vzít z hygienických důvodů vlastní prostěradlo a spací pytel nebo přikrývku a polštářek.

Ve vybavení stanu je: plastový nábytek, základní jídelní souprava (talíře, misky na polévku, hrníčky), závěsný kapsář na uložení drobných věcí. Vždy pro několik stanů je k dispozici společná lednice a varná konvice, možnost dobíjení baterií - mobily, kamery, fotoaparáty.

Vybavení a služby

Bazén, dva tenisové kurty (pro klienty zdarma), sportoviště na fotbal, odbíjenou a petanque, dětský koutek, kvalitní sociální zařízení, španělská campingová restaurace, malý supermarket, možnost využití sejfu v campingové recepci zdarma, půjčování sportovních potřeb: slunečníky, tenisové rakety, pinpongový set, petangue, míč na kopanou. 

Stravování

Česká polopenze (+ v poledne svačinová polévka). V campingu je možné zakoupit za české Kč točené pivo, nealkoholické nápoje, drobné občerstvení, nanuky.  

Vzdálenosti

Moře 300 metrů. Centrum cca 1 km.

 Nabídka fakultativních výletů

  • Barcelona
  • Vodní parky - Marineland, Waterworld, Isla Fantasia
  • Andorra (je potřeba mít cestovní pas, OP nestačí)
  • Montserrat
  • Svět Salvatora Daliho 

a další dle nabídky na místě. Objednávky a platba u delegáta na místě.

Pobytová taxa 3,5 EUR se platí na místě po příjezdu. (Klienti nad 16 let).

Doprava

Autobusem (odjezdová místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň, další info v CK), letecky Praha-Barcelona-Praha, nebo vlastní dopravou

 

 UBYTOVÁNÍ V BUNGALOVECH 

Ubytování je zajištěno ve 4 - 5 lůžkových bungalovech. 1 x ložnice se 2 lůžky + 1 x místnost s (2-3)palandami. Sprchový kout, WC. Kompletně vybavená kuchyň, jídelní kout, terasa. Pobyt je možný na libovolný počet dní. 

Stravování

Vlastní - vmobilhomu nebo v bungalovi je vybavená kuchyň pro individuální vaření. Španělský supermarket se nachází přímo v kempu.

(popřípadě možnost dokoupení polopenze ve stanovém kempu - informace k cenám obdržíte v cestovní kanceláři)

Doprava

Možnost autobusové dopravy při týdenním nebo 2 týdenním turnusu . V případě ubytování na jiný počet dní je možná pouze vlastní doprava.  

 

Aktuální ceník 2017

Bungalovy jsou na ověření - v případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem na ideatour@ideatour.cz

 

  

    

Roca Grossa