Vyhledávání zájezdů
Zájezdy pro kolektivy: Na skok do Paříže - Francie

Zájezdy pro kolektivy: Na skok do Paříže

Zájezdy pro kolektivy: Na skok do Paříže
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis
ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY SE POŘÁDAJÍ PO INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVĚ SE SKUPINOU. JE MOŽNÉ ZVOLIT LIBOVOLNÝ TERMÍN I UPRAVIT PROGRAM.

Frederick Chopin před více než 150 lety řekl? ˶ Paříž je všechno co chceš! ̋ a platí dodnes. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, moderně zrenovované čtvrti, honosné operní scény a sebevědomí občané. Paříž je jeviště, na němž jsou dějiny kulisami a divadlo života nepřetržitým představením.
Ubytování
hotel : 2 - 3 lůžkové pokoje
Další informace
Pro pedagogický dozor (organizátory zájezdu) místa zdarma.


Cena platí pro odjezdová místa: Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a okolí.
Odjezdy z dalších míst: cena + info v CK
Stravování
Snídaně
Doprava
Autobusová doprava.
Program
1.den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, přejezd Německa.
2.den: Ráno příjezd do Paříže. Prohlídka města: Latinská čtvrť, Lucemburské zahrady, Pantheon, Sorbonna, Conciergerie, St. Chapelle, katedrála Notre Dame. Dále radnice, centrum G. Pompidou, Les Halles - bývalé břicho Paříže, Tuilleries. Osobní volno, možnost návštěvy muzea Orsay, Louvre a další. Ubytování.
3.den: Eiffelova věž, projížďka lodí po Seině. Martova pole, Invalidovna s hrobkou císaře Napoleona přes nejkrásnější z mostu nad Seinou - Most Alexandra III. na nám. Svornosti - největší pařížské náměstí, obchodní ulice Rivoli, Bazilika Sacré Coeur, Place de la Tertre, Moulin Rouge. Projížďka po Champs Elysées. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
4.den: Návrat do ČR.
Cena zahrnuje
Dopravu Busem, 1x ubytování v hotelu (dvou - třílůžkové pokoje), 1x snídani, služby průvodce, kompletní pojištění do zahraničí.
Cena nezahrnuje
Vstupy (doporučené kapesné na vstupy 15-20 EUR)

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Zájezdy pro kolektivy: Na skok do Paříže