Wine Wellness Hotel Centro, Česká republika, Jižní Morava, 27.10.2017, Snídaně
Wine Wellness Hotel Centro
Termín:
27.10. – 28.10.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:122164484
1 197 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hustopeče - Wine wellness hotel CENTRO
Poloha
na trase vinařských cyklistických stezek, 35 km od města Brna a 25 km od města Lednice. Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty (hotel Centro) s architekturou italské renesance (Dům pánů z Vizovic). Hustopeče se nachází v oblasti jednoho z nejstarších osídlení na jižní Moravě, severně od hráze Nových Mlýnů. Přepokládá se pravidelný výskyt „lovců mautů“ (20-25 000 let př. n. l.), doložena jsou neolitická sídliště (konec 4. a počátek 3. tisíciletí př. n. l.)i keltské pohřebiště (3. století př. n. l.). První zmínky o sídle pocházejí z 1. poloviny 13. století. Erbovním znamením města je jeho vinařská kultura. Ta měla vliv nejen na zdejší viniční a sklepní hospodářství, ale i na etnickou skladbu města. Hustopeče leží na trase cyklistických vinařských stezek. Hustopečské vinné sklepy, stálá expozice vín v renesačním domě U Synků na Dukelském náměstí poskytují návštěvníkům města možnost ochutnat a posoudit kvality jihomoravských vín.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, výtah, kavárna, pivnice, sál, Wi-Fi (zdarma), vinný sklípek, Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippova vinařská stezka, masáže, zábaly, whirlpool, partnerská zóna), venkovní posezení, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička a koutek; úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet
Vybavení pokoje
2 až 3lůžkové pokoje Standard, Superior a 2lůžkové mezonetové apartmány, možnost až 2 přistýlek; vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma); Superior navíc: nové vybavení, minibar, většina s klimatizací; APT navíc: vana, trezor, minibar, kávový set, klimatizace. 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované menu o 3 chodech)
Sport a volný čas
Sport: Centro club (kuželkové dráhy, stolní fotbal, elektronické šipky, biliár, šachy), v okolí – značené vinařské cyklotrasy, letní aquapark (500 m od hotelu). Cyklostezky v okolí Hustopečí: Krajem André – trasa vede přes vyhlášené vinařské obce Velkopavlovické vinařské podoblasti přes města Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice a Vrbice. Stezka je 19 km dlouhá a můžete si trasu projít i pěšky. Moravská vinná – po této stezce se můžete dostat do Klobouk u Brna nebo k Pálavských vrchům. Modré hory – stezka vedoucí přes obce Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice v jižním cípu vinařské Moravy.
Cena zahrnuje
2x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), vstup do mokré zóny Wine Wellness (1,5 hod./noc), 10 % slevu na procedury ve Wine Wellness, ve vybraných termínech vstup k cimbálu ZDARMA, monitorované parkování, místní poplatek
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den). Příplatek za psa/kočku (cena na vyžádání).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Wine Wellness Hotel Centro