Villaggio Mediterraneo, Itálie, Kalábrie, Scalea, 29.9.2018, Bez stravy

Villaggio Mediterraneo

Villaggio Mediterraneo
Termín:
29.9. – 6.10.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:138674310
1 473 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Mediterraneo - Scalea
Ubytování
apartmán, mono 4 - ložnice s manželskou postelí a dvěma lůžky nebo patrovou postelí, kuchyňský kout na kryté terase. (max. 4 osoby, počet ložnic)
přízemí, venkovní kuchyně, lednice, sprcha, parkovací místo, nehlídané, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd 10:00
Popis letoviska
Scalea patří mezi jedny z nejnavštěvovanějších a nejznámějších míst z kalábrijských letovisek. Jejím symbolem je strážní věž na pláži Torre Talao, která byla postavena v 15. století. Nad ní se na pahorku tyčí starý normanský hrad, ke kterému vedou úzké uličky historické části městečka Scalea Vecchia s paláci, kostely a tradiční zástavbou. Podél moře se pak rozkládá nová část Scalea Nuova, kde se nacházejí moderní hotely a residenční komplexy, restaurace, bary a obchody. Zde se konají i pravidelné trhy. Právě toto spojení působivé staré čtvrti a moderně vybavených nových částí je důvodem, proč Scaleu navštěvují a pravidelně se do ní vracejí tisíce turistů.
Popis objektu
Villaggio MEDITERRANEO je situováno přímo na pláži, na klidném místě, stranou od rušného nočního života, a přitom nedaleko centra města. Villaggio je vhodné zejména pro rodinnou dovolenou s dětmi, neboť je oplocené a je zde přímý vstup na pláž, bez nutnosti přecházet silnici. Klientům je k dispozici bar, animace (červenec, srpen), stolní tenis, privátní pláž s hřištěm na plážový volejbal a nehlídané parkoviště. V komplexu se nachází 25 zděných bungalowů, které jsou jednoduše zařízeny s vlastním sociálním zařízením (vhodné především pro nenáročné klienty).
Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 10 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
bar
Venkovní dispozice
zahrada, uprostřed zeleně, oplocený areál
Minimální počet nocí
standardně 7
Děti
animace, (červenec, srpen)
Sport
stolní tenis, plážový volejbal
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií, plážový servis v ceně, 1 x
Cena nezahrnuje
ložní prádlo, k dokoupení cena ložního prádla za osobu, 7 €, cena ložního prádla, dvoulůžko, 10 €, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 30 €/pobyt, zvířata, na vyžádání, za poplatek, 50 €/pobyt, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Villaggio Mediterraneo