Villa Lara S, Černá Hora, 3.5.2018, -
Villa Lara S
LM
Termín:
3.5. – 10.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Varšava)
Strava:-
Číslo zájezdu:139990276
6 636 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis hotelu

Poloha

Letovisko Dobra Voda se nachází asi 6 km od Starého Baru, krásného pevnostního města, jehož kořeny sahají až do starověku. Dobra Voda je proslulá pláží Veliki Pijesak, která se táhne malebnou širokou zátokou. Veřejnou dopravou je možné se snadno dostat jak do Starého Baru, tak i do města Ulcinj. Villa Lara S se nachází méně než 200 metrů od pláže. Transfer z letiště do hotelu trvá asi hodinu (Podgorica) nebo 4 hodiny (Dubrovnik).

Pláž

Písčito-oblázková pláž Veliki Pijesak, kde si můžete pronajmout plážové sety (lehátka a slunečníky, cca 8 EUR/set), je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací turistů přicházejících do tohoto regionu. Díky pozvolnému vstupu do vody, malebným západům slunce a gastronomické nabídce u promenády, která běží podél pláže, je ideální volbou pro ty, kteří chtějí trávit klidnou dovolenou.

Vybavení

Postaven před několika lety, pětipatrová budova s ​​výtahem, restaurace, parkoviště a okolní obchody.

Pokoje

Vkusně zařízené a moderně vybavené pokoje s klimatizací (zdarma), satelitní TV, ledničkou, balkonem a koupelnou. Většina z balkonů má krásný výhled na moře nebo na hory obklopující tuto oblast. Možnost vypůjčení dětské postýlky.

Strava

Pohodlná a chutná plná penze zahrnuje snídaně (formou bufetu), obědy (podávané, výběr z jídelního lístku) a obědo-večeře (formou bufetu). Vybraný alkoholický nebo nealkoholický nápoj ke každému jídlu zdarma. Jídla jsou podávána v hotelové restauraci, která se nachází naproti přes ulici.

Sport a zábava

Na promenádě se nachází místní zábavní podniky, ve kterých můžete využít večerních akcí. V hlavní sezoně během dne jsou k dispozici na pláži vodní atrakce (např. okružní plavby či šlapadla).

Internet

Internet zdarma v hlavní budově.

Místní kategorie

***

Jiné

http://www.laraapartmani.com/smjestaj-dobre-vode_01371144580156.php

Náš názor

Novinka v nabídce cestovní kanceláře CK! Villa Lara S se nachází daleko od hluku a shonu velkých středisek a nabízí výborné podmínky pro odpočinek. Dobra Voda je místo proslulé svými malebnými západy slunce a nejzdravějším ovzduším na celém pobřeží Černé Hory.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první

Sraz u přepážky CK 2 hodiny před odletem letadla (platí pro všechna letiště). Aktuální letový řád, prosím, zkontrolujte na webu r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, opalování, poupání v moři a výlety.

Den poslední

Odjezd z hotelu a transfer na letiště (přesný čas srazu vám dá delegát CK na místě). Návrat do Polska.

Upozornění! V rezervaci prosíme o vyplnění údajů z dokladu totožnosti zákazníka (občanský průkaz nebo cestovní pas), se kterým budete cestovat.

Výlety v okolí

MONTENEGRO TOUR - cena cca 45 EUR

Černá hora v kostce. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí v jednom dni poznat pobřeží a hory této krásné země. Prohlídka začíná ranním výjezdem do Kotoru - staré město jako celek bylo dědictvím UNESCO. Po prohlídce volný čas, a pak cesta malebnou vyhlídkovou cestou do horské části země. Po cestě, se zastavíme na panoramatické terase s výhledem ve výšce 900 m nad Kotorskou zátokou (tzv. fjordu na Jadranu). Na konci cesty se nachází obec Njeguszi, místo proslulé největší dynastie Petrović Njegosza a domácí sušenou šunkou, sýrem a vynikající rakijou, kde se zastavíme na ochutnávku těchto pochoutek. Dalším bodem výletu je jízda autem přes obec PN Lovćen do Cetynie bývalého hlavního města Černé Hory. Během cesty projedeme vyhlídkovou cestou s panoramatickým výhledem na centrální části země, často zvané kamenné moře - obraz rozptýlených velkých ploch nepokrytých zelení a holých opuštěných hor. V Cetynii krátká procházka s průvodcem a volný čas, pak pojedeme na pobřeží panoramatickou cestou podél Budvanské Riviery. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.

ALBÁNIE – ORIENT EVROPY - cena cca 45 EUR

Pokud vám v průběhu prázdnin nestačí pouze jedna země, výlet do Albánie bude skvělou volbou. Na programu, je průzkum neznámých zákoutí, které nastavují nové trendy v cestovním ruchu. Vyjedeme brzy ráno, a dáme se na cestu do Kruji, město je často nazýváno albánským Krakovem, kde zůstaneme na starém trhu, nad kterým dominuje malebná bílá pevnost. Ve volném čase oběd, který se skládá z tradičních albánských pokrmů. Na zpáteční cestě se zastavíme ve městě Shkodra, jednom z nejstarších měst v Albánii, kde se kromě procházky městem podíváme do zámku Rozafa, s nádherným výhledem na Skadarské jezero - největší a nejmalebnější jezero na Balkáně. Po cestě po albánských silnicích máte také možnost vidět systém bunkrů - symbol po celá desetiletí vládnoucího režimu Envera Hodžy, jsou zobrazením každodenního života, které umožní lepší pochopení tohoto specifického kraje, kdysi zcela odříznutého od světa. Pak se vrátíme k hranici, následuje transfer do hotelu. Zpět budeme v pozdních večerních hodinách. Do Albánie můžete vstoupit s českým občanským průkazem, pas není vyžadován.

KAŇONY ČERNÉ HORY - cena cca 45 EUR

Černá Hora není známa pouze krásným pobřežím, ale i mohutnými horami, rychle tekoucími řekami, jejichž hluboká koryta vyhloubily kaňony. Tématem prohlídky je krása scenérie horského části Černé Hory. Během cesty půjdeme do kaňonu Moraczy na sever k PN Bjelasica, a odtud do kaňonu Tara – největší kaňon v Evropě a třetí nejhlubší na světě. Vrcholem je most na Taře, který je téměř půl kilometru dlouhý, je zavěšen 150 m nad řekou a spojuje oba okraje kaňonu. Až do poloviny dvacátého století to byl nejsilnější most v Evropě! Po přestávce u panoramatu kaňonu, přejdeme přes hory do hlavního města Žabljak, a odtud k jezeru Black (Černé jezero), Jezero se nachází v samém srdci PN hor Durmitor mezi jejich nejvyššími vrcholy. Během výletu, se kromě objevování krásné přírody, můžete také těšit také na horské lahůdky (během večeře je podáván horský pstruh nebo tradičně pečený steak), a nakoupit si kulinářské suvenýry - med, džem a brandy. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

OHRIDSKÉ PERLY A PRVNÍ SLOVANÉ - cena cca 65 EUR

Vyrážíme časně ráno a naše cesta povede přes Albánii. Míjíme města jako Skadar, Lezha a Tirana než dorazíme k největšímu pokladu Makedonie, starobylého městu Ohrid, které se nachází na úpatí hor Galichica a na břehu jnejčistšího jezera na Balkáně. Řekové a Římané ho nazývali město světla, v dnešní době je spojován s prvními slovany, Cyrilem a Metodějem. Ohrid je jedinečné město svého druhu na Balkáně, které je již od roku 1979 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Uvidíme také Ohridské jezero ,kostel sv. Sophie, kde si prohlédneme krásné fresky starých mistrů a poznáme historii otců Slovanů. Navštívíme rovněž antický amfiteátr, impozantní pevnost Samuela, která nabízí krásný panoramatický výhled. Následovat bude výletní lodí na jezeře Ohrid kde uvidíme, mimo jiné, majestátní hory a okolní bývalé rybářské vesnice. Uvidíme také muzeum papíru, a odhalíme tajemství místních Ohridských perel, které josu nezapomenutelným suvenýrem z cesty do Makedonie. V odpoledních hodinách pauza na oběd (za příplatek). Volný čas v centru města Ohrid.

Upozornění! Prohlídky jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není CK, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Program také stanovuje ceny a podmínky výletů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny zboží v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Albánii. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu volitelných akcí. Min. počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí v hotelu - odlet v neděli/přílet ve středu, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí v hotelu), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). UPOZORNĚNÍ. Přílet do Podgoricy ve vybraném termínu (při odletu z Varšavy), nebo do Dubrovníku v Chorvatsku a transfer přes chorvatsko-černohorské hranice. Při přejezdu je třeba se prokázat cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, strava, jiná než ta, která je uvedena v popisu stravování v každém z hotelů, nápoje k pokrmům, pokud není uvedeno jinak, ubytovací taxy splatné na místě, cca 1,5 EUR / den / osoba a další osobní výdaje.

Jiné

Černá Hora základní informace

Měna

EUR - Euro. (I když Černá Hora není oficiálně v eurozóně nebo v EU). Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. Americké dolary lze směnit v bankách v každé vesnici.

Spropitné

Je všeobecně přijatelné nechávat malé částky jako spropitné, a to zejména u řidičů a místních průvodců, jakožto i zaměstnancům hotelů a restaurací. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum

Čeští občané mohou cestovat do Černé Hory na základě průkazu totožnosti.

Čas

Stejný jako v Česku.

Orientační ceny

Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 0,6 EUR; pivo v baru od 1,5 - 3 EUR; káva v kavárně od 0,5 - 1 EUR. Ceny ve střediscích jsou mírně vyšší v hlavní sezoně, a to i ty v centru země, než po sezoně.

Pošta

Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech, stojí poštovní schránky, často v hotelech.

Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony

Neexistuje zde veřejný telefonní systém. Místo toho jsou v internetových kavárnách k dispozici velmi levné a dobře dostupné VoIP služby. Mobilní telefony fungují v celé Černé Hoře. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční - drahé. Prosíme vás, abyste si zjistili, cenu roamingu u operátora před odjezdem. Doporučujeme si vzít telefon, který je odblokován a při příjezdu si zakoupíte místní předplacenou kartu.

Černá Hora / Budvanská Riviéra

Je to sice malá oblast, ale má každému co nabídnout. Různorodá, včetně písečných pláží, malebných hor, pobřežních měst a tajemných klášterů. Nejoblíbenější písečná pláž táhnoucí se celých 13 km na hranici s Albánií, staré město v Budvě a Kotoru.

Budva

Je nejoblíbenější rekreační středisko, žije od rána do večera a nabízí mnoho turistické zábavy. Největším lákadlem města, je kromě pláže krásné středověké staré město, které se tyčí nad citadelou. Je zde nemožné se nudit, a přivezené zážitky a fotky jsou jedinečné.

Odlety z: Katovic, Varšavy, Gdaňsku a Poznaně. Sraz na letišti dvě hodiny před plánovaným odletem CK. Aktuální letové řády si prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Go Afrika s.r.o., IČ 26859220.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Villa Lara S