U Kata, Česká republika, Střední Čechy, 2.1.2018, Snídaně
U Kata
Termín:
2.1. – 3.1.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:122024070
645 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kutná Hora - Hotel U KATA
Poloha
na okraji historického centra města, v místě kde ve středověku vedly městské hradby. Jeho zázemí, dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování a příznivé ceny předurčují hotel pro široké využití, od rodinných pobytů až po větší firemní akce. Kutná Hora je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, středověká krčma, kavárna, sál, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, wellness centrum (pivní lázeň, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže, koupele, zábaly), parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 až 3lůžkové pokoje, 4lůžkové rodinné pokoje (2 pokoje spojené chodbičkou), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), stylový nábytek. 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
snídaně (bufet)
Sport a volný čas
Hoteloví hosté mají v ceně ubytování bonus v podobě hodinového vstupu do wellness centra v době veřejného provozu (sanuna, pára, whirlpool). Tento vstup není nárokovatelný a je závislý na momentální volné kapacitě wellness centra – další informace na hotelové recepci. Pro všechny hosty, kteří si chtějí naplno užít naše wellness centrum doporučujeme včasnou rezervaci v privátních hodinách.
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní, parkování. BONUS: vstup do wellness v době veřejného provozu (čas bude upřesněn při příjezdu na recepci).
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatky (21,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

U Kata