Top Olympic, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Brava, Calella, 16.6.2018, Polopenze
Top Olympic
Tip
Termín:
16.6. – 19.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:134481082
3 890 Kč (-0 %)
550 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: H TOP OLYMPIC
Ubytování
standartně vybavené pokoje pto 2 osoby s možností až 2 přistýlek mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, klimatizaci, balkón, telefon
Poloha
hotelový komplex s celkem 498 pokoji se nachází nad letoviskem Calella a z jeho teras je krásný výhled na celé letovisko. Pláž a centrum jsou vzdáleny cca 500 m.
GPS
41.615379, 2.653967
Vybavení
hostům hotel nabízí klimatizovanou hotelovou halu s recepcí, velkou terasu s bazénem a lehátky na opalování, dětský bazén, dětský koutek, výtah, restauraci, bar, bar u bazénu, TV salón
Stravování
POLOPENZE – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive, které zahrnuje plnou penzi+ místní nealkoholické a alkoholické nápoje a snacky od 10.00 do 23.00 hod(mimo podávání hlavních pokrmů), zmrzlina pro děti od 10 do 18 hod.
Sport, zábava a nákupy
bohaté zázemí pro aktivní dovolenou(bazény, fitness) je v blízkostihotelu. Velmi živé centrum Calelly nabízí restaurace, bary a obchody pro každého. Výhodou je přímé vlakové spojení do Barcelony.
Oficiální kategorie
***
Autobusová doprava
dálkovým klimatizovaným autobusem za příplatek 3100,- Kč/osoba
Nástupní místa
Standardní nástupní místa - řazeno abecedně: Beroun, Bílina, Děčín, Cheb, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Most, Ostrov nad Ohří, Plzeň, Praha, Rokycany, Rozvadov, Sokolov, Teplice, Ústí nad Labem, Žebrák.Nástupní místa s příplatkem 300,- Kč: Brno, Česká Lípa, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Jablonec nad Nisou, Jihlava (D1), Krásná Lípa, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Bor, Nový Jičín, Olomouc ,Ostrava, Pardubice, Písek, Prostějov, Přerov, Příbor, Příbram, Rumburk, Tábor, Varnsdorf, Velké Meziříčí (D1), Vyškov, Žatec.POZOR - Všechny svozy jsou zajišťovány minimálně pro 4 osoby !!!
Letecká doprava
CENA LETENKY U POBYTŮ NA 7 NOCÍ: 7990,- Kč/osoba (období 9.6.-15.9.2018)CENA LETENKY U POBYTŮ NA 3/4/10/11/14 NOCÍ: 8590,- Kč/osobaCena je za osobu za obousměrnou leteckou dopravu včetně všech letištních, bezpečnostních a palivových tax a také včetně transferu do/z hotelu v místě pobytu. Cena jednosměrné letenky je 4990,- Kč/osoba.
Typ ceníku
ceny jsou uvedeny za osobu včetně polopenze za celý pobyt na 3/4/7/10/11 nocí bez dopravy
Cena zahrnuje
ubytování v hotelu, polopenzi formou bufetu, služby delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, dopravu, pobytovou taxu (platí se výhradně na místě v EUR na recepci)
Povinné příplatky
Na území Katalánska platí každá osoba nad 17 let turistickou daň. Plátcem této daně je výhradně až host ubytovacího zařízení a daň se platí až na místě po příjezdu na recepci. Daň tak nelze předem zahrnout do ceny zájezdu.Sazba pro hotely **** je 7,- EUR/osoba/pobyt na 7 dní nebo delší (tj. 1,- EUR/osoba/den, platí se však maximálně 7 nocí)Děti do 16,99 let pobytovou taxu naplatí
Nepovinné příplatky
380,- Kč /osoba pobyt - komplexní nadstandardní cestovní pojištění ALLIANZ560,- Kč/osoba/den - jednolůžkový pokoj 50,- Kč/smlouva - poplatek za zaslání pokynů k odjezdu poštou. Pokyny zaslané e-mailem jsou zdarma.80,-Kč/osoba/den - příplatek za plnou penzi350,-Kč/osoba/den - příplatek za all inclusive
Výkřik I.
1.DÍTĚ DO 14 LET ZDARMA !!!
Výkřik II.
MOŽNOST DOKOUPENÍ ALL INCLUSIVE !!!
Pořadatelem tohoto zájezdu je DEZKA Děčín s.r.o., IČ 27311066.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Top Olympic