Planamar, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Brava, Malgrat de Mar, 19.6.2018, Polopenze
Planamar
Tip
Termín:
19.6. – 23.6.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:135791039
3 890 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: H TOP PLANAMAR
Ubytování
2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek s vlastní koupelnou a WC, klimatizacve, balkón, telefon, SAT/TV.
Poloha
Oblíbený rodinný hotel se nachází přímo na hlavní přímořské promenádě letoviska Malgrat de Mar. Pláž je vzdálena 60 m od hotelu a je přístupná podchodem pod pobřežní komunikací. Centrum Malgrat de Mar je vzdáleno asi 200 m. Na rozdíl od ostatních hotelů v Malgrat de Mar je tento hotel postaven v mediteránském stylu a má pouze 3 patra. Hotel je velmi vyhledáváný rodinami s detmi a mladými lidmi, kteří mají rádi rušný noční život města.
GPS
41.642061,2.741762
Vybavení
Hosté mají k dispozici bazén, dětský bazén, zahradu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, restauraci, animační programy pro děti.
Stravování
polopenze formou bufetu. Za příplatek lze dokoupit plnou penzi nebo all inclusive.
All inclusive
all inclusive - plná penze, víno a voda k jídlu, v baru od 10:00 do 23:00 místní alkoholické nápoje - pivo, víno, destiláty, nealkoholické nápoje, káva. Snack od 11:00 do 18:00, pizza, hot-dog, hamburger, zmrzlina pro děti.
Pláž a koupání
dlouhá a široká písečná pláž je přímo před hotelem a dostanete se na ni pohodlně podchodem.
Sport, zábava a nákupy
hotel se nachází u hlavní promenády, kde je celá řada restauttací, barů a obchodů. Bohatý výběr výletů např. do zábavních vodních parků v sousedních letoviscích. Vlakem je možné se pohodlně dostat do Barcelony.
Oficiální kategorie
***
Autobusová doprava
dálkovým klimatizovaným autobusem za příplatek 3100,- Kč/osoba
Nástupní místa
Standardní nástupní místa - řazeno abecedně: Beroun, Bílina, Děčín, Cheb, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Most, Ostrov nad Ohří, Plzeň, Praha, Rokycany, Rozvadov, Sokolov, Teplice, Ústí nad Labem, Žebrák.Nástupní místa s příplatkem 300,- Kč: Brno, Česká Lípa, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Jablonec nad Nisou, Jihlava (D1), Krásná Lípa, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Bor, Nový Jičín, Olomouc ,Ostrava, Pardubice, Písek, Prostějov, Přerov, Příbor, Příbram, Rumburk, Tábor, Varnsdorf, Velké Meziříčí (D1), Vyškov, Žatec.POZOR - Všechny svozy jsou zajišťovány minimálně pro 4 osoby !!!
Letecká doprava
CENA LETENKY U POBYTŮ NA 7 NOCÍ: 7990,- Kč/osoba (období 9.6.-15.9.2018)CENA LETENKY U POBYTŮ NA 3/4/10/11/14 NOCÍ: 8590,- Kč/osobaCena je za osobu za obousměrnou leteckou dopravu včetně všech letištních, bezpečnostních a palivových tax a také včetně transferu do/z hotelu v místě pobytu. Cena jednosměrné letenky je 4990,- Kč/osoba.
Cena zahrnuje
ubytování v hotelu, polopenze formou bufetu, služby delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, dopravu, pobytovou taxu
Povinné příplatky
Na území Katalánska platí každá osoba nad 17 let turistickou daň. Plátcem této daně je výhradně až host ubytovacího zařízení a daň se platí až na místě po příjezdu na recepci. Daň tak nelze předem zahrnout do ceny zájezdu.Sazba pro hotely kategorie */**/*** je 0,50 EUR/noc. Platí se však maximálně za 7 nocí pobytů, tj. maximální výše daně činí 3,50 EUR/osoba.Děti do 16,99 let pobytovou taxu neplatí.
Nepovinné příplatky
380,- Kč /osoba pobyt - komplexní cestovní pojištění JISTOTA včetně pojištění pro případ storna560,- Kč/osoba/den - jednolůžkový pokoj350,- Kč/osoba/den - příplatek za all inclusive80,-Kč/osoba/den - příplatek za plnou penzi50,- Kč/smlouva - poplatek za zaslání pokynů k odjezdu poštou. Pokyny zaslané e-mailem jsou zdarma.
Výkřik I.
HOTEL V 1. ŘADĚ OD MOŘE !!!
Výkřik II.
1.DÍTĚ DO 14 LET ZDARMA !!!
Vykrik3
DOPORUČUJEME DOKOUPENÍ ALL INCLUSIVE !!!
Pořadatelem tohoto zájezdu je DEZKA Děčín s.r.o., IČ 27311066.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Planamar