Oropesa de Mar – Costa Azahar - Fiesta, Španělsko, Španělsko pevnina, Katalánsko, Barcelona, 4.10.2018, Polopenze

Oropesa de Mar – Costa Azahar - Fiesta

Oropesa de Mar – Costa Azahar - Fiesta
Termín:
4.10. – 14.10.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:145887246
9 990 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Oropesa del Mar – Costa Azahar - Fiesta
Popis
Oslavy Fiesta:
Jsou pořádány každoročně vždy první dva týdny v říjnu. Konají se na počest patronky města Panny Marie Trpělivé. Slavnosti mají tradičně dvoutýdenní program a jsou doprová-zeny řadou zajímavých atrakcí pro každého turistu. Z programu vybíráme : slavnostní procesí v krojích s hudbou, slavnostní mše, řada kulturních vystoupení na pódiích, pouštění býků večer se zapálenýma rohama, hromadné vaření paelly – národ-ního jídla, rozlévání vín, koncertování hudebních skupin, taneční zábavy, sportovní zápasy, rybolov, soutěž automobilů -veteránů, hromobití, středověký jarmark, středověká kuchyně.

Oropesa del Mar:
Toto letovisko leží asi 270 km jižně od Barcelony na pobřeží Costa Azahar - Pobřeží pomerančovníkového květu. Je to moderní městečko, které se stalo oblíbeným místem nejen českých turistů pro pěknou polohu a krásné pláže s čistým mořem. K letovisku patří dvě pláže - menší asi 500 m dlouhá a větší dlouhá asi 2500 m. Umístění letoviska umožňuje nejen výborné koupání, ale také poznávání okolí formou výletů.
Ubytování
V apartmánech A2/4 a A4/6 složených z 1 nebo ze 2 ložnic po 2 lůžkách, obývacího pokoje, vybavené kuchyně pro vlastní vaření, koupelny a toalety. Apartmány jsou 50-150 metrů od moře. Cena je uvedena za osobu v APT dle popisu.

V hotelu Ancla*** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Cena je uvedena za osobu ve 2lůžkovém pokoji.
Doprava
Luxusním autokar zahraniční výroby s ledničkou, toaletou, kávovarem, DVD přehrávačem a barevnými monitory. Nástupní místa v ČR ZDARMA Praha, Plzeň, Brno, Jihlava (Pávov), Humpolec.
Strava
Stravování v hotelové restauraci formou švédských stolů - polopenze nebo plná penze.
Zájezd zahrnuje
7 ubytování na místě pobytu s polopenzí, 1 ubytování cestou tam v hotelu*** s polopenzí, 1 ubytování cestou zpět v hotelu F1, dopravu luxusním autokarem, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (480 CZK), 7 obědů (870 CZK), Výlet Valencie (300 CZK), Výlet Castellon (200 CZK), Ochutnávka ve výrobně likérů v Benicasimu (200 CZK)
Program
Den 1
Odjezd v odpoledních a večerních hodinách z Brna, Prahy a Plzně
Den 2
průjezd Německem a Francií. Večer ubytování v hotelu s polopenzí.
Den 3
po snídani odjezd do Barcelony - prohlídka města, příjezd do Oropesy kolem 19 hod., ubytování, večeře.

Den 4
pobyt u moře, rekreace, účast na oslavách "Fiesta".
Den 5
pobyt u moře, rekreace, účast na oslavách "Fiesta".
Den 6
pobyt u moře, rekreace, účast na oslavách "Fiesta".
Den 7
pobyt u moře, rekreace, účast na oslavách "Fiesta".
Den 8
pobyt u moře, rekreace, účast na oslavách "Fiesta".
Den 9
pobyt u moře, rekreace, účast na oslavách "Fiesta".
Den 10
po snídani odjezd do Katalánska,v případě zájmu exkurze ve světoznámé firmě Freixenet, výrobce šampanských vín, které používají vítězové Moto GP. Po exkurzi odjezd do Francie na nocleh v hotelu.

Den 11
ráno odjezd domů. Příjezd do Brna ve večerních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je IDEAL-TOUR PRAHA,s.r.o., IČ 25703269.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Oropesa de Mar – Costa Azahar - Fiesta