Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek, Česká republika, Západní Čechy, 21.12.2017, Snídaně

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek starstarstarstar

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek
Termín:
21.12. – 23.12.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:124911230
2 380 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Jáchymov - Lázeňský hotel BĚHOUNEK
Kategorie hotelu: ***+
Popis
INDIKACE: nemoci pohybového ústrojí. Unikátní léčba: voda je základem života na Zemi, a ta jáchymovská, minerální s obsahem radonu, zlepšuje nemocným jeho kvalitu. Radonová voda výrazně zlepšuje hybnost kloubů, působí protizánětlivě, zvyšuje obranyschopnost organismu, zlepšuje prokrvení, stimuluje opravné procesy v jádrech buňky a tím snižuje spotřebu analgetik či jiných léčiv. Ve většině případů trvá úleva i u chronicky nemocných déle než 6 měsíců. Radonová léčba je velmi šetrná a nezatěžuje organismus.
Poloha
v lázeňském parku. Lázně jsou obklopeny lesy a opravdový ruch civilizace je několik kilometrů vzdálen. Jáchymov, nesoucí jméno svatého Jáchyma, vznikl v 16. století jako středisko těžby stříbra. Historické jádro Jáchymova z této doby je dnes městskou památkovou zónou. Ve 20. století v blízkosti města probíhala těžba uranu. Doly dnes již nejsou v provozu a například v areálu dolu Eduard se dnes nacházejí tratě a střelnice na biatlon. V okolí Jáchymova je i mnoho vleků, sjezdových a běžkařských tratí a občas se tu konají i závody v lyžařském orientačním běhu. Přibližně 3 km od Jáchymova se nachází dolní stanice sedačkové lanovky na Klínovec.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, v letních měsících sluneční terasa s lehátky, knihovna, úschovna kol a lyží, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, nepřetržitá zdravotnická služba, všechny procedury v hotelu.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje typu I.A a I.A+, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV–SAT, minibar nebo lednice, telefon, trezor, Wi-Fi (za poplatek, u I.A+ ZDARMA), dětská postýlka, denně voda na pokoji (pokoj I.A+), balkón. 6 bezbariérových pokojů.
Stravování
polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře - bufet).
Sport a volný čas
značené trasy pro pěší, cykloturistiku a běžecké trasy, sjezdové lyžování (ski areály: Klínovec, Boží Dar, Plešivec, Oberwiesenthal), Nordic Walking.
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek