Kalábrie 55+ Parco dei Principi, Itálie, Kalábrie, Scalea, 6.9.2018, Polopenze

Kalábrie 55+ Parco dei Principi starstarstar

Kalábrie 55+ Parco dei Principi
Termín:
6.9. – 13.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132234548
14 970 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ITÁLIE, KALÁBRIE, HOTEL PARCO DEI PRINCIPI pro seniory 55+
Popis
KALÁBRIE PRO SENIORY 55+

HOTEL PARCO DEI PRINCIPI ***+
Celoročně otevřený hotel, který se nachází v samém srdci Cedrové riviéry a v jednom z nejvyhlášenějších letovisek na pobřeží - ve Scalee, asi 600 m od centra a asi 80 m od pláže. Pláž je písčitá s malými oblázky a od hotelu je oddělena pobřežní komunikací. Na pláž je možné dostat se podchodem. Plážový servis (1 slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křesílko/pokoj) je v ceně (dle dostupnosti). Pláž je vybavena toaletami, sprchami a barem (otevřen s ohledem na počasí a obsazenost hotelu). V okolí hotelu najdete obchody, bary. Vlakové nádraží asi 700 m. Místní autobusová linka spojuje přímořská města. Nedaleko hotelu se konají 1x týdně typické italské trhy. Přímo na hotelu probíhá jednou týdně „Kalábrijský večer“ s typickým jídlem, kroji a hudbou. Vzdálenost od letiště v Lamezia Terme je cca 120 km.
Ubytování
Dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna a WC, fén, telefon, TV, topení/klimatizace, balkón. Dvojlůžkové pokoje se dvěma přistýlkami jsou na vyžádání a přistýlka je řešena formou palandy. Jednolůžkové pokoje nedisponují balkónem a hotel je má k dispozici pouze v omezeném množství - doporučujeme včasnou rezervaci.
Vybavení
Recepce, restaurace, WiFi ve společenských prostorách zdarma, trezor na recepci (pro úschovu hotovosti), venkovní bazén (uzavírá se každý den po dobu siesty, vstup do bazénu pouze s koupací čepicí - lze zakoupit na místě za cenu cca 3 EUR), sluneční terasa u bazénu s lehátky a slunečníky zdarma (do vyčerpání), bar (v barech je možná platba pouze nabitou hotelovou kartou, kterou klient získána recepci), společenská místnost s barem (otevřen v době společenských programů), parkoviště.
Stravování
Polopenze nebo plná penze.
Program
Pobyty pro seniory jsou nabízeny pouze v mimosezónních termínech v několika zemích, které předpokládají pěkné počasí i během vedlejší rekreační sezóny. Počasí v těchto měsících je závislé na místní povětrnostní situaci, není tak stálé. Pro pobyty jsou vybírány hotely, které svým zázemím a kategorií poskytují dostatečný komfort a služby i v případě chladnějších dnů. Pobyty jsou pořádány za výrazně výhodnějších cenových podmínek.

Program je primárně určen a uzpůsoben osobám s věkem padesát pět let a více a jejich spolucestujícím. Za příplatek si jej mohou objednat též osoby, které věku 55+ nedosáhly.
Doprava
Letecká doprava Praha - Lamezia Terme - Praha. Poté následuje transfer do hotelu.

Letecká přeprava je zajišťována charterovou společností Enter Air (změna dopravce vyhrazena). Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i několik hodin před plánovaným odletem. Pořadatel si vyhrazuje na základě oznámení dopravce právo též na změnu odletového dne. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka vč. všech poplatků a letištních tax aktuálních k datu zaslání nabídky. Jestliže dojde k navýšení ceny paliva, dojde k vypsání úměrného palivového příplatku k ceně letenky.

NABÍDKA SVOZŮ na/z Letiště Václava Havla Praha:
Frýdek-Místek - nádraží ČD u Komerční banky - 900 Kč
Ostrava - parkoviště před Domem kultury města Ostravy, ulice 28. října - 900 Kč
Opava - parkoviště u supermarketu Tesco, Těšínská - 900 Kč
Nový Jičín - před vlakovým nádražím - 850 Kč
Olomouc - zastávka MHD naproti autobusovému stanovišti, Tovární ulice - 850 Kč
Prostějov - zastávka MHD „Držovice-Arkáda“ mezi kruhovými objezdy na straně Planeo Elektro - 850 Kč
Brno - zastávka MHD Autobusové nádraží, ulice Opuštěná - 680 Kč
Jihlava - benzínová stanice OMV Pávov, dálnice D1 ve směru na Prahu - 550 Kč

Poznámka: svozy z ostatních míst ČR zajišťujeme na podkladě individuální poptávky. Cena závisí na nástupním místě, počtu osob/velikosti vozu.

Přesné odjezdové časy z jednotlivých nástupních míst budou upřesněny v pokynech k odjezdu.

Doprava je zajišťována: busy, mikrobusy, vlaky s transferem nádraží/letiště a osobními vozy.

Důležité: u osob, které žádají o svoz, prosím uveďte mobilní telefonní číslo, na kterém bude klient v den svozu k zastižení!
V ceně
Letecká doprava z Prahy, 7 nocí ve 3*+ hotelu s polopenzí nebo plnou penzí vč. vody a vína, transfer letiště - hotel - letiště, služby delegáta.

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 2 EUR/os. od 10 let/den.

Pobyt bez osoby 55+: 2.850 Kč/os./týden.
Pokoj 1/1: +1.710 Kč/týden (bez balkónu, do vyprodání kapacity, poté 2.850 Kč). Příplatek 1.710 Kč je již započten u příslušné ceníkové položky. Nelze v termínu 30.08. - 06.09.
3. a 4. lůžko: dospělý sleva 800 Kč/os./týden. Sleva je započtena u příslušné ceníkové položky.
Výhled na moře: + 2.270 Kč/pokoj/týden.
Cestovní pojištění: Cestovní pojištění.
Poznámka
Změna cestujícího, jména zákazníka či spolucestujících osob na smlouvě a změna penze je možná za administrativní poplatek 500 Kč/os.

Změna hotelu vyhrazena. Mimo sezónu nemusí být v provozu všechna zařízení hotelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Kalábrie 55+ Parco dei Principi