Vyhledávání zájezdů
Hotel Lázně Kostelec - Česká republika

Hotel Lázně Kostelec starstarstar

Hotel Lázně Kostelec
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně, Polopenze
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s vanou a WC, TV, rádio, telefon, přistýlka, Wifi.
Poloha
Hotel, lázně i golfový areál leží v předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů.
Středisko
Kostelec u Zlína
Vybavení
Hotel má 6 podlaží, restauraci, pizzerii, denní kavárnu, bar, taneční kavárnu, saunu, tělocvičnu, venkovní ohniště s posezením, sportovní areál - tenisový kurt s umělým povrchem, 10 minigolfových jamek, stolní tenis, ruské kuželky, volejbalové hřiště, 9-jamkové golfové hřiště s cvičnou loukou, vnitřní cvičná odpaliště a virtuální golfový simulátor, dětské houpačky a prolézačky. V hotelové recepci je možné si zapůjčit ke všem sportovištím nářadí (tenisové rakety, míče, kola, společenské hry aj. nebo zakoupit „sportovní kartu“ (cena karty zahrnuje bazén, saunu, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky a pétanque, dítě se slevou 50%). V golfovém klubu je možné si zapůjčit golfové hole, míčky a objednat si lekci s trenérem golfu. Dětský koutek, Wi-Fi free připojení v celém hotelu, na pokojích i na přilehlém koupališti, 2 venkovní vyhřívané whirlpooly, houpačky a průlezky pro děti.
Stravování
Polopenze – snídaně formou bufetového stolu, obědy a večeře výběrem ze čtyř druhů jídel (mimo prvního jídla).
Polopenze začíná večeří (18.00 - 20.00 hod), plná penze obědem (12.00 - 13.00 hod).
Koupání
Vlastní vyhřívané venkovní bazény vč. dětského brouzdaliště .
Nabídka programů
Nabídka programů 2018:

HARMONIE PRO DVA 2018
2 noci, stravování polopenze nebo plná penze, program-procedury typ A: 1x Kneippova koupel s arnikou horskou, 1x aromatická ruční masáž 30 min, 1x hydromasážní koupel s kosodřevinou, 1x čokoládový zábal, 1x zábal s panenským kokosovým olejem, 1x lymfatická masáž obličeje. Čas nástupu 13.00 – 14.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

POHODOVÁ RELAXACE 2018
4 noci, stravování polopenze nebo plná penze, program: 2x perličková sirná koupel, 1x velký rašelinový zábal-bahno, 1x částečná ruční masáž 15 min., 1x parafínový obklad. Čas nástupu 15.00 – 18.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

SPECIÁL PRO SENIORY 2018
5 nocí, stravování polopenze nebo plná penze, program: 2x sirná minerální koupel, 1x koupel vířivá dolních končetin, 2x částečná ruční masáž 15 min, 1x koupel s rašelinovým extraktem, 2x parafínový zábal na ruce, 1x rašelinový zábal velký – bahno. Čas nástupu 13.00 – 14.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

SENIORSKÝ TÝDEN 2018
6 nocí, stravování polopenze nebo plná penze, program: 2x rašelinový zábal velký – bahno, 2x suchá uhličitá koupel, 1x částečná ruční masáž 15 min, 2x perličková sirná koupel, 1x parafínový obklad. Čas nástupu 15.00 – 18.00 hod (v případě plné penze do 12 hod).

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ
Informace
Délku jednotlivých pobytů s předem stanoveným počtem nocí nelze měnit. Časy nástupu jsou závazné. Časy se liší v závislosti na množství a načasování procedur v pobytu a jsou stanoveny od 11 hod do 15 hod. dle typu pobytu. Procedury mohou být načasovány hned po příjezdu klientů. Zameškané procedury propadají bez náhrady!

1) Pobyty s procedurami – s polopenzí
závazný čas nástupu na pobyt: 13 – 14 hod.
2) Pobyty s procedurami – s plnou penzí
závazný čas nástupu na pobyt: 11 – 12 hod.
3) Hotelové rekreační pobyty bez procedur – se snídaní, s polopenzí
závazný čas nástupu na pobyt: 15 – 18 hod.
4) Hotelové rekreační pobyty bez procedur – s plnou penzí
závazný čas nástupu na pobyt: 11 – 12 hod.

Pokoje jsou k dispozici od 15 hod (u plné penze od 14 hod), uvolnění pokoje do 12 hodin. V případě dřívějšího příjezdu lze zavazadla uložit v hotelové šatně. Na pokojích jsou ručníky a osušky. Fén lze zapůjčit v recepci. Župan není nutný. Po celou dobu pobytu je k dispozici prostěradlo. Župany lze za mírný poplatek zapůjčit v recepci (50,-Kč/pobyt + vratná záloha).Procedury jsou plánovány předem a nelze je měnit za jiné. Časový rozpis procedur obdrží klient v recepci při příjezdu. Lázeňský poplatek se v místě nevybírá.
Parkování je možné přímo u hotelu a je zdarma.(GPS 49°15'12.783"N, 17°41'58.924"E)
MHD ze Zlína - linky č. 34, 35 nebo 36 (ze zastávky Náměstí Práce).

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Hotel Lázně Kostelec