Vyhledávání zájezdů
Hotel Happy Star - Česká republika

Hotel Happy Star starstarstarstar

Hotel Happy Star
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně, Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Znojmo - Hotel HAPPY STAR
Popis
Ubytujte se v pohodlném a útulném hotelu Happy Star**** na jižní Moravě, 8 km jižně od města Znojmo. Věnujte se relaxaci ve wellness centru, poznávejte okolí, ochutnejte moravské víno nebo využijte bohatého vybavení pro sport či turistických možností Národního parku Podyjí. Ve chvíli, kdy poprvé vstoupíte do hotelu, prostoupí vás pohoda. Hotel není ani velký ani malý, vždy se v něm budete cítit útulně a zároveň komfortně. Prioritou je absolutní čistota, útulné, pěkné a moderní prostředí. Vzhledem k tomu, že byl hotel postaven teprve v roce 2005, vše stále září novotou.

Během pobytu můžete zdarma relaxovat v krytém bazénu, vířivce, parní kabině či využívat fitness. Ať už ale chcete poznávat okolí, sportovat, ochutnat dobré moravské víno nebo jen odpočívat, hotel Happy Star je na všechno skvěle připraven.

Díky poloze hotelu Happy Star můžete poznat mnoho zajímavých míst nebo si užít relaxace v klidném okolí hotelu. Hotel leží v obci Hnanice, 8 kilometrů jižně od města Znojmo na hranicích s Rakouskem, v krásné přírodě Národního parku Podyjí a ve Znojemské vinařské oblasti (jižní Morava). V jeho okolí se nachází překrásný zámek Vranov s Vranovskou přehradou (30 km), Brno (60 km) a Vídeň (80 km).
Poloha
na hranici národního parku Podyjí, v malebné krajině mezi nádhernými vinicemi (2 km od vinice Šobes), 8 km jižně od Znojma.

Znojmo je město ležící na jihu Moravy rozkládající se vysoko na levém břehu nad řekou Dyjí, od této řeky se oblast nazývá Podyjí, 52 km jihozápadně od města Brna. Od roku 1960 náleží do Jihomoravského kraje v němž je městem okresním. Prostor města byl osídlen již v době prehistorické. První zmínky jsou již z 11. století. Ve městě se nachází spousta historických památek - Radniční věž, Znojemské podzemí (13.-17. století), Gotický kostel sv. Mikuláše, Svatováclavská kaple na Mikulášském náměstí, Kostel sv. Alžběty. V městské památkové rezervaci je zachována řada gotických, renezančních i barokních měšťanských domů.
Balíček 1
Cena balíčku Wellness balíček (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, procedury (1x hydromasážní vana s vířivkou a perličkou (20 min./os.), 1x infrasauna (40 min./2 os.), 1x masáž zad a šíje (30 min./os.)), zapůjčení županu.
Balíček 2
Cena balíčku Speciální balíček (2 noci) zahrnuje navíc: 2x snídani, 1x večeři při svíčkách s lahví vína, welcome drink, 1x privátní saunu (1 hod.), 1x privátní noční koupání v hotelovém bazénu a whirlpoolu s lahví sektu (1 hod.).
Balíček 3
Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x snídani, 1x speciální kávu se zákuskem, 1x talířek s ovocem na pokoji, 1x vstup do privátní sauny (1 hod.), 1x masáž Relax therapy (kokosový olej se zábalem (45 min./os.)), 1x kosmetiku (povrchové čištění, enzymatický peeling, hloubkové čištění, jemná masáž obličeje, exklusive maska dle výběru + navíc úprava obočí a barvení řas), zapůjčení županu.
Balíček 4
Cena balíčku Sportovně relaxační balíček (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, 1x bylinnou parní lázeň, 1x bowling (2 hod.), zapůjčení 2 kol na půl dne (max. 6 hodin), 1x vstup na sport. hřiště dle vlastního výběru (tenis, stolní tenis, pétanque, ruské kuželky, 2 golfová odpaliště – 2 hod.).
Balíček 5
Cena balíčku Balíček zážitků (2 noci) zahrnuje navíc: 2x snídani, denní tisk, talířek s ovocem a malé překvapení na pokoji, 1x privátní noční koupání při svíčkách v bazénu a ve whirlpoolu s lahví sektu a snackem (1 hod.), 1x návštěvu Malovaného sklípku v Šatově s prohlídkou plastických maleb + 1x uvítací vzorek vína, 1x medovou masáž zad a krční páteře (30 min./os.), zapůjčení županu.
Balíček 6
Cena balíčku Romantický balíček (2 noci) zahrnuje navíc: 2x snídani, privátní zážitkovou gastronomii pod altánem hotelové zahrady, privátní mini piknik na vyhlídce na vinici Šobes, privátní večerní projížďku turistickým vláčkem podvečerním Znojmem.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, konferenční služby, restaurace, bar, 2 letní terasy, stylová vinárna, vinný sklep, zahrada s altánem a venkovním grilem, wellness centrum (krytý bazén, whirlpool, parní kabina, sauna, fitness, infrasauna, masáže, solárium), pro děti - postýlka, hřiště, dětské tříkolky a koloběžky; úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje a apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (apartmány), WC, fén), klimatizace, kabelová TV, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost až 2 přistýlek. 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
snídaně (bufet), polopenze (večeře – výběr z menu (kredit ve výši 180, Kč/os.)), kombinovaná strava (2x snídaně, 1x večeře).
Sport a volný čas
Sport: stolní fotbal, šipky, Nordic Walking, trampolína, ruské kuželky, stolní tenis, bowling, tenisový kurt, hřiště na beach volejbal a pétanque, badminton, 2 golfová odpaliště s jedním greenem na patování, půjčovna kol, kulečník, stolní fotbal, šipky, značené cyklotrasy.

Ve městě a v okolí můžete navštívit mnoho zajímavých turistických cílů: Znojemské podzemí, Rotunda sv. Kateřiny, Znojemský hrad, Vyhlídkový vláček, Radniční věž, Loucký klášter, Chrám sv. Mikuláše, Krypta chrámu sv. Mikuláše, Svatováclavská kaple, Minoritský klášter, Chrám sv. Michala, Hradiště

Znojemský hrad - původní sídlo znojemských údělných přemyslovských knížat založil v 1. pol. 11. století kníže Břetislav. Na základech středověkého zeměpanského hradu byl na počátku 18. stol. vybudován barokní zámek. Nyní je zde instalována stálá expozice "Z dějin Znojemska", která prezentuje vývoj pravěkého osídlení regionu, památky středověkého a renesančního Znojma, umění jeho chrámů, sbírky slohového nábytku, starých tisků, zaniklých řemesel, vranovské a znojemské keramiky, vojenských a loveckých zbraní, ostrostřeleckých terčů. Součástí je i lapidárium a hradní podzemí. Otevřeno květen - září.

Rotunda sv. Kateřiny - unikátní památka přemyslovského knížecího hradu, jeden ze symbolů českého státu. Na základech hradu z 1. pol. 11. století byl počátkem 18. stol. vybudován barokní zámek. Expozice k dějinám Znojemska od pravěku do konce 19. stol., lapidárium a hradní podzemí.

Minoritský klášter - z původního gotického kláštera z poloviny 13. století, v němž byl po bitvě na Moravském poli v létech 1279 – 97 pohřben český král Přemysl Otakar II., se dochovala část gotického ambitu a torzo chrámové zdi. Od konce 40. let XX. století slouží účelům muzea, které bylo založeno roku 1878 jako jedno z nejstarších na jižní Moravě. Jsou zde uloženy bohaté přírodovědné, archeologické i historické sbírky a umístěna odborná pracoviště. Ve stálých expozicích je prezentován výběr ze sbírek živé přírody, neživé přírody, archeologie, kovářství a unikátní sbírky orientálních zbraní. Otevřeno celoročně.

Dům umění - městský palác ve stylu italské renesance z poloviny 16. stol. Expozice gotického a barokního umění, medailéra J. T. Fischera, pravidelné výstavy soudobého výtvarného umění. Otevřeno celoročně.Znojemské podzemí - město Znojmo se může pochlubit největším systémem podzemních chodeb a sklepů v České republice. Se svou délkou cca 30 km a výškou 4 pater patří dokonce k jedněm z největších a nejdelších v celé střední Evropě.
Za počátek budování chodeb se označuje přelom 14. a 15. století. Díky tomu, že v podzemních chodbách panuje stálá teplota, předpokládá se, že byly využívány k uskladnění potravin, vína, piva. Některé prostory byly dokonce využívány jako mučírna, nebo hladomorna.
Najdeme zde také velkou síť podzemních studen, hojně využívanou při obléhání města. Celé podzemí je jeden velký labyrint chodeb se spoustou pastí a nástrah, ve kterém se každý nepřítel ihned ztratí, proto se sem měšťané po napadení ihned schovali. Mohli zde vařit i topit, jelikož do svých domů zbudovali speciální kouřovody. Díky tomu se také znojemští zachránili při vpádu Švédů za 30. leté války. Vojáci marně hledali obyvatele města, ale nikoho nenašli a přitom se z komínů stále kouřilo. Díky tomu také vznikla přezdívka "město duchů".

Loucký klášter - premonstrátský klášter v Louce byl založen roku 1190 českým knížetem Konrádem II. Ottou a jeho ženou Marií. V průběhu husitských válek byl dne 12. listopadu 1425 jako řada dalších klášterů vypleněn husitskými vojsky.
V roce 1748 byla zahájena mohutná barokní přestavba vedená vídeňským architektem Franzem Antonem Pilgramem. Nebyla dokončena, neboť byl klášter roku 1784 během reforem Josefa II. zrušen. Klášterní prostory byly poté využívány jako továrna na zpracování tabáku, vojenská akademie a do roku 1993 jako kasárna.
V současné době je využita pouze malá část prostor a to především díky společnosti Znovín Znojmo, která je využívá pro uložení lahví s vínem, prodejnu vín, pořádání společenských akcí a malé muzeum vinařství.

Cyklotrasy v okolí hotelu:
- Sealsfieldův kámen – Kraví hora – Znojmo
- Šobes – Králův Stolec – Znojmo
- Šobes – Nový Hrádek
- Heiliger Stein – Retz
- Lampelberg
Cena zahrnuje
2x ubytování se stravou (dle výběru pobytu), vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu, páry a fitness (10:00-21:30 hod.), parkování, brzký check-in a pozdní check-out (dle možnosti hotelu), místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Znojmo - Hotel HAPPY STAR