Europa, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Brava, Blanes, 9.6.2018, Bez stravy
Europa
Termín:
9.6. – 16.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:131533496
8 190 Kč (-0 %)
350 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Blanes - Lotus Europa
Popis
Apartmánový komplex Lotus Europa se nachází nedaleko pěkné pláže letoviska Blanes. Velmi pohodlně vybavené apartmány jsou součástí areálu s pěknými bazény. Nedaleko je i možnost nákupu širokého sortimentu potravin pro přípravu jídel v apartmánu. Letovisko Blanes nabízí nepřeberné množství typických restaurací, barů a obchodů. Krásné jsou i procházky po hlavní promenádě okolo moře až do přístavu. A po cestě jistě naleznete restauraci s typickými místními pokrmy od paelly, fideui až po chipirrones, mejillones či calamares. Centrum 300m, pláž 250m.
Služby a zařízení: bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, bar v hotelu, výtah, recepce, herna pro děti, parkoviště v okolí zdarma i placené
Za příplatek: trezor, Wi-Fi
Ubytování
Apartmán 2/4 pro max. 4osoby: ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkladacím 2lůžkem, kuchyňský kout, lednice, vařič, kuchyňské nádobí, koupelna wc, balkón, povlečení a ručníky. Cena za celý apartmán.
Apartmán 4/6 pro max. 6osob: 2 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkladacím 2lůžkem, kuchyňský kout, lednice, vařič, kuchyňské nádobí, koupelna wc, balkón, povlečení a ručníky. Cena za celý apartmán.
Doprava
vlastní, za příplatek autokarem nebo letecky
Zájezd zahrnuje
7 ubytování, spotřebu energií a vody, služby českého delegáta, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
pobytová taxa nad 16 let platba na místě cca 5 EUR, povinná vratná kauce na apartmán 100 EUR, cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 (350 CZK), cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 25000 (660 CZK), Katalánský balíček I. 3x Barcelona (2190 CZK), Katalánský balíček I. 3x Barcelona dítě do 12 let (1790 CZK), Katalánský balíček II. Barcelona Montserrat (2590 CZK), Katalánský balíček II. Barcelona Montserrat dítě do 12 let (1990 CZK), Katalánský balíček III. Barcelona Girona Andorra (3190 CZK), Katalánský balíček III. Barcelona Girona Andorra dítě do 12 let (2890 CZK), jízdenka autokarem odjezd pátek, příjezd neděle (3390 CZK), letenka sobota/sobota včetně poplatků a transferu na/z apt (8190 CZK), svoz bus Brno, Jihlava, Humpolec, Velké Meziříčí, Poděbrady, Písek/Strakonice, Mladá Boleslav (300 CZK), svoz bus Přerov, Olomouc, Prostějov,Vyškov, Ústí nad Labem, Teplice, Most/Chomutov (350 CZK), svoz bus Pardubice, Hradec Králové, České Budějovice, Tábor, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice (400 CZK)
Pořadatelem tohoto zájezdu je IDEAL-TOUR PRAHA,s.r.o., IČ 25703269.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Europa