Emerald Dream Of Zanzibar, Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa, 6.4.2018, Polopenze

Emerald Dream Of Zanzibar starstarstarstarstar

Emerald Dream Of Zanzibar
Termín:
Načítám ... 6.4. – 13.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128746980
22 690 Kč (-0 %)
Poloha
Luxusní 5* resort Emerald Dream je zasazený uprostřed exotických zahrad přímo na pláži v Pwani Machangani s výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu.

Nachází se na severovýchodním pobřeží ostrova, na pláži Kiwengwa.
Poznámka
U vánočních, silvestrovských a velikonočních pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek za galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě

* transfery z/na letiště

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu

* asistenční služby v anglickém jazyce

* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána

* turistické vízum cca 50,- USD po příletu na letišti
Vybavení hotelu
Celkem 5 restaurací nabízí hostům výjimečnou škálu možností stravování a 3 bary nabízí relaxační prostředí k vychutnání si osvěžujících nápojů a koktejlů. Dále jsou zde 2 relaxační bazény s vyhrazeným prostorem pro děti a centrum vodních sportů s katamarány a windsurfingem.
Vybavení pokoje
V resortu Emerald Dream of Zanzibar je k dispozici celkem 157 pokojů několika typů, které jsou standardně vybavené balkonem nebo terasou s posezením, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, wifi připojením k internetu zdarma, klimatizací, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje.
Stravování
Polopenze.
HODNOCENÍ TripAdvisor


Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Emerald Dream Of Zanzibar