Vyhledávání zájezdů
Dvoudenní relaxační kúra - Spa Resort Lednice - Česká republika - Jihomoravský kraj - Lázně Lednice

Dvoudenní relaxační kúra - Spa Resort Lednice starstarstarstar

Dvoudenní relaxační kúra - Spa Resort Lednice
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Poloha
****Spa Resort Lednice je dalším léčebným domem, který rozšířil vznikající lázeňskou zónu ve městě Lednici.
Popis hotelu
Resort se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov. Dvě ubytovací budovy jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou, v níž naleznete recepci, restauraci se zimní zahradou, kavárnou, balneoprovoz a vyhlídkovou terasu, která umožňuje překrásný výhled na Lovecký zámeček v lužních lesích, Minaret, věž Podivínského kostela a Pálavské vrchy. Lednický zámek s největším zámeckým parkem v Evropě tak budete mít jako na dlani. K hotelu patří nově vybudovaný Adventure Golf Lednice, kde je Vám k dispozici 18 jamek s umělou golfovou trávou.Součástí balneoprovozu je vodoléčba, elektroléčba a masáže. Od roku 2015 také nové vybudovaný bazén (6x12m) a infrasauna.Celková kapacita hotelu je 43 pokojů, 3 apartmány a 1 luxusní knížecí apartmán.Všechny prostory lázní jsou nekuřácké.Celý hotel je pokrytý internetem (zdarma).
Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou moderně zařízeny nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům nejvyšší pohodlí. V každém pokoji je k dispozici koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, telefon, LCD-TV, minibar, trezor, WIFI, balkon. V pokojích je možnost umístění přistýlky.
Stravování
V hotelové restauraci – snídaně formou bufetu, večeře - formou menu, výběr ze 3 hlavních jídel. Obědy pro ubytované jsou formou menu.
Procedury poskytované hotelem
Koupele (jodobromová, perličková, přísadová, rašelinová, hydromasážní), masáže (klasická, aroma, havajská, masáž horkými lávovými kameny, amma, medová, thajská, čínská, ajurvedská, havajská lomi lomi, anticelulitidová, indická masáž hlavy, reflexní masáž plosky nohy, lymfodrenáž), obklady (peloidní, rašelinový), vonný parafínový zábal rukou, elektroterapie, magnetoterapie, laser, ultrazvuk..
Poznámka
Parkování na uzavřené parkovišti v areálu hotelu zdarma.Pobyt domácích zvířat není povolen.
Cena zahrnuje
1x ubytování s polopenzí, 1x jodobromovou koupel, neomezený vstup do bazénu s jodobromovou mořskou vodou, vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou, zapůjčení županu a pantoflí, parkování, 15% slevu na dokoupení procedur na místě
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 19,- os./noc

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Dvoudenní relaxační kúra - Spa Resort Lednice