Coral Hills Resort, Egypt, Marsa Alam, El Quseir, 12.5.2018, All inclusive
Coral Hills Resort
Termín:
12.5. – 16.5.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:144270033
9 590 Kč (-24 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity

Kategorie hotelu: ***+
Ubytování
Celková kapacita: 205 pokojů.
Základní vybavení: klimatizace, balkon nebo terasa, SAT TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), WiFi (za poplatek), koupelna se sprchou, fén.
Kategorie:
* standard pokoje (38m2)
* superior pokoje (44m2)
Poloha
Poloha: hotel se nachází cca 40km od letiště, nejbližší nákupní možnosti cca 30km.
Pláž: písečná pláž s korálovým podložím v moři, doporučujeme boty do vody, koupání je omezeno v době odlivu.
Stravování
V ceně: all inclusive – bufetové snídaně (07:00-10:00h), bufetový oběd (13:00-15:00h), bufetové večeře (19:00-22:00h), dopolední čaj a káva se zákusky (10:00-12:00h), polední snack (11:00-12:00h), odpolední čaj a snack (16:00-17:00h), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00h), 1x za pobyt vstup do à la carte restaurace, víno pouze během obědů a večeří.
Restaurace a bary: hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, sisha kavárna.
Ubytování
Celková kapacita: 205 pokojů.
Základní vybavení: klimatizace, balkon nebo terasa, SAT TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), WiFi (za poplatek), koupelna se sprchou, fén.
Kategorie:
* standard pokoje (38m2)
* superior pokoje (44m2)
Vybavení
- zdarma: 3 bazény vč. dětského bazénu, tenisový kurt, plážový volejbal, miniklub, basketbal, fotbal, šipky
- za poplatek: lázeňské centrum, potápění, kulečník, stolní tenis, WiFi (za poplatek v lobby a na recepci), vodní sporty
- zábava a animace: diskotéka, animační programy
- další: prádelna, nákupní možnosti, kadeřnictví
Cena zahrnuje
leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 4 noci s all inclusive, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
vízum, cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je Blue Sky Travel s.r.o., IČ 25779281.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Coral Hills Resort