Apartmány Eurhostal, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa del Azahar, 25.5.2018, Bez stravy
Apartmány Eurhostal
Termín:
25.5. – 3.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125420025
7 690 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Alcoceber / Komplex Eurhostal
Ubytování
MONO 2+2 – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os. a malým kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnnou troubou, ložnice se 2 lůžky je oddělena závěsem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace a terasa nebo balkon.
Cena zahrnuje
ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu (viz ceník s polopenzí), ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK. V místě není stálý delegát.
Fakultativní příplatky hrazené na místě
dětská postýlka 7€ /noc, trezor 3€ /apt./noc.
Příplatky
ceník bez stravy: výhled na moře 2250 Kč/apt./týden, cestovní pojištění Uniqa.
ceník s polopenzí: výhled na moře 2250 Kč/apt./týden, plná penze 90 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.
Slevy
ceník bez stravy: 3. a 4. osoba 80%
ceník s polopenzí: 3. a 4. osoba 30%, 1. dítě do 11 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 11 let na přistýlce 50% (při objednání do 15.4.2018 ZDARMA).
Charakteristika
dvě pětiposchoďové budovy oblíbeného apartmánového komplexu jsou přímo u pláže Las Fuentes – „Prameny“ – nazvané podle sladkovodních pramenů, které na ní vyvěrají. Procházkou po nedaleké pobřežní promenádě s obchody a restauracemi dojdete do centra letoviska. V blízkém okolí je možné hrát tenis a minigolf, pronajmout si plachetnici atd.
Stravování
vlastní stravování nebo polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.
Vybavenost
zahrada s bazénem pro dospělé a dvěma bazény pro děti, dětské hřiště, restaurace, kavárna s TV, společenská místnost, Wi-Fi na recepci, animace (zpravidla od začátku července do konce srpna). Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, kulečník, internet, trezor (na recepci), prádelna.
Pláž
70 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře.
Nástup na ubytování
sobota od 17 h.

Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK

Apartmány Eurhostal